Wchodząc na strony Evercom akceptują Państwo warunki ich użytkowania i zastrzeżenia prawne.

Ochrona praw Evercom

Nazwa i logo Evercom® są prawnie zastrzeżonymi znakami w Urzędzie Patentowym RP.

Kopiowanie oraz wykorzystywanie artykułów i grafik publikowanych w witrynie www.evercom.pl bez zezwolenia jest zabronione.

Wszelkie prawa do wykorzystywania w dowolny sposób, kopiowania i rozpowszechniania materiałów pisemnych i grafik zamieszczonych na stronach internetowych firmy Evercom są zastrzeżone zgodnie z zasadami prawa autorskiego.

Nazwa firmy Evercom oraz jej logo nie mogą być używane w żadnej formie i żadnym celu handlowym, marketingowym, reklamowym oraz w informacyjnych publikacjach pokrewnych bez pisemnej zgody Evercom.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright by Evercom

Ochrona praw innych firm

Nazwy, znaki towarowe i informacje stanowią własność firm do których należą, są zastrzeżone i zostały użyte w witrynie internetowej Evercom wyłącznie w celach informacyjnych.

Oprogramowanie dostępne w witrynie jest chronione prawem autorskim. Pobranie oprogramowania i jego użytkownie jest różnoznaczne z zaakceptowaniem przez użytkowników warunków licencji.

Prywatność

Przekazanie poprzez witrynę internetową Evercom informacji obejmujących dane osobowe oznacza wyrażenie zgody na ich przechowywanie i przetwarzanie przez Evercom.

Nasza firma uważa, że ochrona danych osobowych ma podstawowe znaczenie dla Państwa. Dlatego też oświadczamy, że informacje zawierające dane osobowe są właściwie zabezpieczane i przechowywane w naszej firmie zgodnie z przyjętą w tej kwestii polityką i przepisami prawa zapewniającymi ochronę danych. Evercom nie będzie przekazywać posiadanych danych osobowych. Dane te mogą być używane do celów marketingowych, handlowych i statystycznych.

Rozumiejąc i respektując prawo Państwa do prywatności informujemy, że dane osobowe zbierane są przez naszą firmę wyłącznie w celu lepszego zrozumienia Państwa potrzeb i zapewnienia lepszej obsługi.

Polityka dotycząca stosowania i wykorzystywania plików cookies w serwisach internetowych należących do Evercom dostępna jest na stronie Polityka cookies

Wyłączenie odpowiedzialności

Evercom dokłada wszelkich starań, aby ustrzec się błędów w zawartości serwisów internetowych. Informacje umieszczone na stronach mogą jednak zawierać nieścisłości lub błędy, są także stale aktualizowane. Evercom nie daje żadnych gwarancji, co do całkowitej poprawności publikowanych informacji, ani nie odpowiada za ich użycie w jakimkolwiek zastosowaniu. Evercom nie odpowiada za przydatność publikowanych informacji i programów.

Evercom nie odpowiada za jakiekolwiek skutki wynikające z korzystania z łącz do innych stron internetowych znajdujących się na stronach Evercom. Umieszczenie łącza na witrynie Evercom nie oznacza jakiegokolwiek stosunku czy opinii Evercom, co do zawartości stron, do których prowadzi.

Evercom nie odpowiada za jakiekolwiek skutki i straty związane z zastosowaniem informacji i oprogramowania publikowanego w serwisach internetowych Evercom. W szczególności dotyczy to utraty danych, zniszczenia sprzętu i innych strat materialnych oraz niematerialnych.